Gunner Silver 20" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. Bredden på denna fälg är 8.5". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 38 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. BytHjul säljer idag GMP Gunner Silver för 3448 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 448 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Gunner Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Gunner Matt Anthracite Diamond.
GUNNER Matt Anthracite Diamond 22" från GMP med 10" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
GMP GUNNER Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 38.