Detta är en GMP-fälg av modellen Berghem Black Diamond Lip. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". GMP Berghem Black Diamond Lip har en fälgbredd som är 10". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 50 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. En uppsättning GMP Berghem Black Diamond Lip kan bli din för endast 6048 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 048 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Berghem Black Diamond Lip |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Berghem Black Diamond Lip 22" från GMP med 10" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
GMP Berghem Black Diamond Lip är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 50.
Berghem Black Diamond Lip 20" från GMP med 9.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Berghem Black Diamond Lip från GMP. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 23"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.