Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3000 kronorsklassen. Fälgen heter Gunner Glossy Black och den tillverkas av GMP. Fälgbredden för denna variant av GMP Gunner Glossy Black är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. En uppsättning GMP Gunner Glossy Black kan bli din för endast 2939 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 939 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
19"-fälg från GMP av modellen Gunner Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 25 mm.
Gunner Glossy Black från GMP. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 20 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
GMP Gunner Glossy Black, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
GMP Gunner Glossy Black, 21"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 36 mm.