GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Totale Black Machined Face 21" är inget undantag. GMP Totale Black Machined Face har en fälgbredd som är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för GMP Totale Black Machined Face är 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Totale Black Machined Face 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 545 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Black Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66 mm |
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Totale Black Machined Face.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. GMP Fasten Black Machined Face är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
GMP Fasten Black Machined Face, 19"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
17"-fälg från GMP av modellen Cartesio Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.