GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Ultrivity Glossy Black 18" är inget undantag. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Denna variant av Ultrivity Glossy Black har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. BytHjul säljer GMP Ultrivity Glossy Black 18" i sin webbshop för 2484 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 484 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity Glossy Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Ultrivity Glossy Black.
Ultrivity Glossy Black från GMP är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Ultrivity Glossy Black 22" från GMP med 10" bredd och ET på 26 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Ultrivity Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.