Detta är en GMP-fälg av modellen Qstar Black Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Denna fälg är 9" bred. GMP Qstar Black Diamond fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna variant av Qstar Black Diamond kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 25 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4922 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 922 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Qstar Black Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg från GMP av modellen Qstar Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 25 mm.
Fälg från GMP på 21" med modellnamnet Qstar Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 35 mm.
Qstar Black Diamond 21" från GMP med 9" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Qstar Anthracite Diamond 21" från GMP med 9" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.