GMP Berghem Matt Anthracite är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Berghem Matt Anthracite har en bredd på 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 50 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. GMP Berghem Matt Anthracite är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Berghem Matt Anthracite från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 964 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Berghem Matt Anthracite |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Berghem Matt Anthracite är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 50.
Fälg från GMP på 20" med modellnamnet Berghem Matt Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 35 mm.
Berghem Matt Anthracite från GMP. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Berghem Matt Anthracite från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 10" och ET 18 mm. Bultcirkeln är 5/112.