Denna 21"-fälg från GMP har modellnamnet Sparta Glossy Black. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Sparta Glossy Black har en bredd på 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 37 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. Sparta Glossy Black 21" är en snygg fälg för 5602 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 602 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Sparta Glossy Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Sparta Black Diamond från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 9.5" och ET 37 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter Sparta Black Diamond.
Sparta Glossy Black från GMP. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. GMP Sparta Glossy Black är 20" och har en bultcirkel på 5/112.