En snygg fälg på 19" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Fasten Matt Anthracite. Bredden på denna fälg är 8". GMP Fasten Matt Anthracite har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Fasten Matt Anthracite är 45 mm. GMP Fasten Matt Anthracite har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Fasten Matt Anthracite 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 083 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Fasten Matt Anthracite |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Fasten Matt Anthracite.
Fasten Matt Anthracite 19" från GMP med 9" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. GMP Fasten Matt Anthracite är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
GMP Fasten Matt Anthracite är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 35.