Denna 22"-fälg från GMP har modellnamnet Fender Black Diamond. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 34 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. GMP Fender Black Diamond är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Fender Black Diamond från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 907 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Fender Black Diamond |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. GMP Fender Black Diamond är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Fender Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 38 mm.
Fender Glossy Black från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 10" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
21"-fälg av modellen Fender Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 36 mm.