Denna 18"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3000 kronorsklassen. Fälgen heter Lunica Satin Black Bronze Diamond och den tillverkas av GMP. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond har en fälgbredd som är 7.5". GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet för GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. BytHjul säljer GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond 18" i sin webbshop för 2904 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 904 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Lunica Satin Black Bronze Diamond från GMP är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.
Lunica Satin Black Bronze Diamond från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från GMP på 18" med modellnamnet Lunica Satin Black Bronze Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
Lunica Satin Black Bronze Diamond från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.