Denna 20"-fälg från GMP har modellnamnet Lunica Shiny Black. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Lunica Shiny Black har en bredd på 9.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Lunica Shiny Black är 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Lunica Shiny Black 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 578 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Shiny Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
20"-fälg från GMP av modellen Lunica Satin Black Bronze Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 35 mm.
20"-fälg av modellen Lunica Black Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
Lunica Shiny Black 20" från GMP med 9.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från GMP på 20" med modellnamnet Lunica Matt Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 35 mm.