Detta är en GMP-fälg av modellen Totale Black Machined Face Copper. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Fälgens bredd är 8.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 35 mm. Denna variant av Totale Black Machined Face Copper har ett navhål/centrumhål som är 66 mm stort. BytHjul säljer GMP Totale Black Machined Face Copper 20" i sin webbshop för 4694 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 694 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Black Machined Face Copper |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66 mm |
21"-fälg av modellen Totale Black Machined Face Copper från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
Totale Black Machined Face Copper från GMP är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/112.
GMP Totale Black Machined Face Copper, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 43 mm.
Totale Black Machined Face Copper 21" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.