GMP Gunner Matt Anthracite Diamond är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Denna fälg är 9.5" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för GMP Gunner Matt Anthracite Diamond är 36 mm. Navhålet på GMP Gunner Matt Anthracite Diamond är 66.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4900 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 900 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg av modellen Gunner Matt Anthracite Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 37 mm.
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Gunner Matt Anthracite Diamond.
GMP Gunner Glossy Black, 21"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 36 mm.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 36 mm. GMP Gunner Silver är 21" och har en bultcirkel på 5/112.