En snygg fälg på 21" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Gunner Silver. Fälgbredden för denna variant av GMP Gunner Silver är 9.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 36 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. En uppsättning GMP Gunner Silver kan bli din för endast 4438 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 438 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Silver |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Gunner Glossy Black, 21"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 36 mm.
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 36 mm. Modellen heter Gunner Matt Anthracite Diamond.
21"-fälg av modellen Gunner Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 36 mm.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Gunner Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 36 mm.