Denna 20"-fälg från GMP har modellnamnet Totale Glossy Black. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på GMP Totale Glossy Black är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 43 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. Totale Glossy Black 20" är en snygg fälg för 4155 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 155 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Glossy Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg från GMP av modellen Totale Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 43 mm.
Fälg från GMP på 23" med modellnamnet Totale Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 11.5" och ET-måttet är 43 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. GMP Totale Black Diamond är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Totale Black Machined Face från GMP. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 43 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.