GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Ultrivity Metal Bronze 23" är inget undantag. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 18 mm. GMP Ultrivity Metal Bronze har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. GMP Ultrivity Metal Bronze är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Ultrivity Metal Bronze från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 113 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity Metal Bronze |
| Diameter | 23" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från GMP på 23" med modellnamnet Ultrivity Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 18 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 18 mm. GMP Ultrivity Glossy Black är 23" och har en bultcirkel på 5/112.
23"-fälg av modellen Rebel Satin Black Bronze Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 18 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 18 mm. GMP Ultrivity Metal Bronze är 22" och har en bultcirkel på 5/112.