GMP Berghem Matt Antracite är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Berghem Matt Antracite har en bredd på 11.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 43 mm. Navhålet på GMP Berghem Matt Antracite är 66.6 mm stort. GMP Berghem Matt Antracite är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Berghem Matt Antracite från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 284 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Berghem Matt Antracite |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Berghem Matt Antracite är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
Berghem Matt Antracite 21" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
21"-fälg av modellen Berghem Matt Antracite från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 33 mm.
GMP Berghem Matt Antracite är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 54.