Om du letar efter bra 20"-fälgar kan GMP Totale Satin Black Bronze Orange vara värt att ta en titt på. Bredden på denna fälg är 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Totale Satin Black Bronze Orange 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 846 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Satin Black Bronze Orange |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Totale Satin Black Bronze Orange 20" från GMP med 9.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från GMP på 20" med modellnamnet Totale Satin Black Bronze Orange. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 40 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 29 mm. GMP Totale Satin Black Bronze Orange är 20" och har en bultcirkel på 5/110.
GMP Totale Satin Black Bronze Orange är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 35.