GMP Gunner Black Diamond är en fälg på 18" från GMP. Fälgens bredd är 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet för GMP Gunner Black Diamond är 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. GMP Gunner Black Diamond är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Gunner Black Diamond från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 761 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Black Diamond |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Gunner Black Diamond från GMP. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Gunner Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 35 mm.
20"-fälg av modellen Gunner Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
Gunner Matt Anthracite Diamond 18" från GMP med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.