Totale Shiny Black 20" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 9.5" passar. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Fälgens ET-mått är 40 mm. Detta är en fälg med 57 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4159 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 159 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Shiny Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. GMP Totale Shiny Black är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Totale Black Machined Face.
Totale Matt Gun Metal Machined Face 20" från GMP med 9.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Totale Shiny Black, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.