GMP Ultrivity Glossy Black är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Bredden på denna fälg är 10". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 26 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5377 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 377 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity Glossy Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Ultrivity Black Diamond 22" från GMP med 10" bredd och ET på 26 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
22"-fälg av modellen Ultrivity Matt Anthracite Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 26 mm.
Ultrivity Glossy Black från GMP. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 18 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Ultrivity X Glossy Black från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 10" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/130.