Detta är en GMP-fälg av modellen Gunner Matt Anthracite Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Bredden på denna fälg är 10". GMP Gunner Matt Anthracite Diamond har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 19 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. BytHjul säljer GMP Gunner Matt Anthracite Diamond 21" i sin webbshop för 4712 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 712 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från GMP på 21" med modellnamnet Gunner Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 19 mm.
Gunner Silver från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 10" och ET 19 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Rebel Matt Anthracite Diamond 21" från GMP med 10" bredd och ET på 19 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Gunner Matt Anthracite Diamond, 21"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.