Denna 17"-fälg från GMP har modellnamnet Stellar Glossy Black. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Denna variant av Stellar Glossy Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Stellar Glossy Black 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 594 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Stellar Glossy Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Stellar Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 25.
Stellar Glossy Black 19" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
22"-fälg från GMP av modellen Stellar Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 37 mm.
Fälg från GMP på 21" med modellnamnet Stellar Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 32 mm.