Med ett pris på 3094 kronor är GMP Qstar Black Diamond ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna variant av Qstar Black Diamond kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 57.1 mm. Du hittar mer information om GMP Qstar Black Diamond genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 094 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Qstar Black Diamond |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Fälg från GMP på 19" med modellnamnet Qstar Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Qstar Black Diamond.
Qstar Black Diamond från GMP är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Qstar Black Diamond.