Detta är en GMP-fälg av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av Mentor Matt Gun Metal Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 920 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Matt Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
17"-fälg från GMP av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 45 mm.
GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face, 17"-fälg, 7" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 45 mm.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från GMP på 17" med modellnamnet Mentor Matt Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7" och ET-måttet är 35 mm.