GMP Ultrivity Black Diamond är en fälg på 20" från GMP. GMP Ultrivity Black Diamond har en fälgbredd som är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet för GMP Ultrivity Black Diamond är 38 mm. GMP Ultrivity Black Diamond har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. BytHjul säljer GMP Ultrivity Black Diamond 20" i sin webbshop för 3623 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 623 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity Black Diamond |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Ultrivity Matt Anthracite Diamond.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. GMP Ultrivity Metal Bronze är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
GMP Ultrivity Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 30.
Ultrivity Black Diamond 22" från GMP med 10" bredd och ET på 18 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.