Detta är en GMP-fälg av modellen Mentor Matt Gun Met Machin Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Mentor Matt Gun Met Machin Face har en bredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Mentor Matt Gun Met Machin Face är 37 mm. Centrumhålet är 66 mm stort. Du hittar mer information om GMP Mentor Matt Gun Met Machin Face genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
3 275 kr | Besök BytHjul |
Märke | GMP |
---|---|
Modell | Mentor Matt Gun Met Machin Face |
Diameter | 19" |
Fälgbredd | 7.5" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 112 |
Bultcirkel | 5/112 |
Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
Navhål | 66 mm |
GMP Mentor Matt Gun Met Machin Face, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 37 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. GMP Matisse Matt Gun Met Machin Face är 18" och har en bultcirkel på 5/100.
20"-fälg av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 37 mm.
19"-fälg från GMP av modellen Mentor Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 37 mm.