En snygg fälg på 19" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Mentor Matt Gun Metal Machined Face. Denna fälg är 7.5" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 100 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/100.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 38 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 57.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 477 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Matt Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 17"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Mentor Matt Gun Metal Machined Face.
GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face, 17"-fälg, 7" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 45 mm.
Mentor Matt Gun Metal Machined Face från GMP är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
19"-fälg av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.