GMP Totale Matt Gun Metal Machined Face är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Navhålet på GMP Totale Matt Gun Metal Machined Face är 66 mm stort. En uppsättning GMP Totale Matt Gun Metal Machined Face kan bli din för endast 4406 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 406 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Matt Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66 mm |
Totale Matt Gun Metal Machined Face 20" från GMP med 9.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Totale Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 55 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
GMP Totale Matt Gun Metal Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
GMP Totale Matt Gun Metal Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.