Med ett pris på 2845 kronor är GMP Mentor Shiny Black ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Mentor Shiny Black har en bredd på 7.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Glöm inte kolla att ET 37 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Centrumhålet på denna fälg är 66 mm stort. GMP Mentor Shiny Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Mentor Shiny Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 845 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 66 mm |
Mentor Black Machined Face 18" från GMP med 7.5" bredd och ET på 37 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Mentor Matt Gun Met Machin Face, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 37 mm.
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Mentor Shiny Black.
GMP Mentor Shiny Black, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.