Lunica Black Machined Face 19" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Lunica Black Machined Face har en bredd på 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 30 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. BytHjul säljer GMP Lunica Black Machined Face 19" i sin webbshop för 3307 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 307 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Lunica Black Machined Face 18" från GMP med 8" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Lunica Matt Gun Metal Machined Face 18" från GMP med 8" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
18"-fälg från GMP av modellen Lunica Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/110, bredden 18" och ET-måttet 30 mm.
GMP Lunica Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 35.