GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Ultrivity Metal Bronze 21" är inget undantag. Denna fälg är 9" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av Ultrivity Metal Bronze kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 40 mm. Navhålet på GMP Ultrivity Metal Bronze är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag GMP Ultrivity Metal Bronze för 5303 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 303 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity Metal Bronze |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
21"-fälg av modellen Ultrivity Metal Bronze från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
21"-fälg från GMP av modellen Ultrivity Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 40 mm.
Fälg från GMP på 21" med modellnamnet Ultrivity Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 40 mm.
21"-fälg från GMP av modellen Ultrivity Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 40 mm.