GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Ultrivity Metal Bronze 21" är inget undantag. Denna fälg är 9" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av Ultrivity Metal Bronze kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 40 mm. Navhålet på GMP Ultrivity Metal Bronze är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag GMP Ultrivity Metal Bronze för 5104 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 104 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity Metal Bronze |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
21"-fälg av modellen Ultrivity Metal Bronze från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. GMP Ultrivity Metal Bronze är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Ultrivity Metal Bronze från GMP. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 18 mm. GMP Ultrivity Metal Bronze är 22" och har en bultcirkel på 5/112.