Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 6200 kronorsklassen. Fälgen heter Rebel Satin Black Bronze Diamond och den tillverkas av GMP. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 6187 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 187 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Rebel Black Diamond från GMP. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Rebel Satin Black Bronze Diamond från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 9" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.
GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
Rebel Satin Black Bronze Diamond från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 10" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.