En snygg fälg på 21" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Rebel Black Machined Face Copper. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. GMP Rebel Black Machined Face Copper har en fälgbredd på 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 42 mm. GMP Rebel Black Machined Face Copper har ett centrumhål (navhål) på 57 mm. BytHjul säljer idag GMP Rebel Black Machined Face Copper för 5151 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 151 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Black Machined Face Copper |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 57 mm |
Rebel Matt Gun Metal Machined Face från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 9" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/112.
21"-fälg från GMP av modellen Rebel Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 42 mm.
GMP Rebel Black Machined Face Copper är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 50.
GMP Rebel Glossy Black, 21"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.