Denna 21"-fälg från GMP har modellnamnet Gunner Black Diamond. Fälgens bredd är 9". GMP Gunner Black Diamond har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. En uppsättning GMP Gunner Black Diamond kan bli din för endast 4869 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 869 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Black Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg av modellen Gunner Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
GMP Gunner Black Diamond, 21"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 26 mm.
GMP GUNNER Black Diamond, 21"-fälg, 9" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 28 mm.
GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.