GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond är en fälg på 21" från GMP. Denna fälg är 9" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Glöm inte kolla att ET 40 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5514 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 514 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
21"-fälg av modellen Rebel Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 40 mm.
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Rebel Black Machined Face Copper.
Rebel Satin Black Bronze Diamond 22" från GMP med 9" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
21"-fälg av modellen Rebel Satin Black Bronze Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 19 mm.