Detta är en GMP-fälg av modellen Totale Glossy Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Totale Glossy Black har en bredd på 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Totale Glossy Black är 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. BytHjul säljer GMP Totale Glossy Black 19" i sin webbshop för 2718 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 718 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
19"-fälg av modellen Totale Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 35 mm.
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Totale Glossy Black.
Totale Glossy Black från GMP är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. GMP Totale Glossy Black är 20" och har en bultcirkel på 5/112.