Mentor Shiny Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". GMP Mentor Shiny Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. En uppsättning GMP Mentor Shiny Black kan bli din för endast 3069 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 069 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Mentor Shiny Black.
GMP Mentor Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
19"-fälg av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
Mentor Shiny Black från GMP. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.