GMP Rebel Matt Anthracite Diamond är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. GMP Rebel Matt Anthracite Diamond har en fälgbredd som är 8.5". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 39 mm. GMP Rebel Matt Anthracite Diamond har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4712 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 712 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 39 mm.
GMP Rebel Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 39.
Rebel Glossy Black från GMP. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Rebel Matt Anthracite Diamond 21" från GMP med 10" bredd och ET på 58 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.