Detta är en GMP-fälg av modellen Ultrivity Black Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". GMP Ultrivity Black Diamond har en fälgbredd som är 10". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 30 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. Ultrivity Black Diamond 21" är en snygg fälg för 4913 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 913 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity Black Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
21"-fälg från GMP av modellen Ultrivity Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 30 mm.
21"-fälg av modellen Ultrivity Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
21"-fälg av modellen Ultrivity Metal Bronze från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
Fälg från GMP på 21" med modellnamnet Ultrivity X Black Diamond. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 35 mm.