Totale Matt Anthracite Diamond 20" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. Fälgbredden för denna variant av GMP Totale Matt Anthracite Diamond är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. Centrumhålet är 66.6 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Totale Matt Anthracite Diamond. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4927 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 927 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Totale Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 23" med en bredd på 10" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från GMP på 21" med modellnamnet Totale Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.5" och ET-måttet är 30 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. GMP Totale Matt Anthracite Diamond är 19" och har en bultcirkel på 5/110.
Totale Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.