GMP Specter Matt Anthracite Diamond är en fälg på 20" från GMP. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Navhålet på GMP Specter Matt Anthracite Diamond är 66.6 mm stort. GMP Specter Matt Anthracite Diamond kan du köpa från BytHjul för endast 3734 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 734 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Specter Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Specter Matt Anthracite Diamond, 20"-fälg, 9.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
GMP Specter Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 45.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Specter Matt Anthracite Diamond.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 37 mm. Modellen heter Specter Matt Anthracite Diamond.