GMP Qstar Black Diamond är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Denna fälg är 9" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 48 mm. Navhålet på GMP Qstar Black Diamond är 66.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Qstar Black Diamond 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 571 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Qstar Black Diamond |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Qstar Black Diamond från GMP. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. GMP Qstar Anthracite Diamond är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Qstar Anthracite Diamond 21" från GMP med 9" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Qstar Black Diamond 20" från GMP med 9" bredd och ET på 25 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.