Denna 23"-fälg är ett utmärkt alternativ i 7400 kronorsklassen. Fälgen heter Rebel Glossy Black och den tillverkas av GMP. Fälgbredden för denna variant av GMP Rebel Glossy Black är 10". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Glöm inte kolla att ET 30 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av Rebel Glossy Black har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. Rebel Glossy Black 23" är en snygg fälg för 7389 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 389 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Glossy Black |
| Diameter | 23" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Rebel Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 30.
23"-fälg av modellen Rebel Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 18 mm.
Fälg från GMP på 23" med modellnamnet Rebel Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 30 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 18 mm. GMP Rebel Black Diamond är 23" och har en bultcirkel på 5/112.