GMP Specter Gloss Black är en fälg på 19" från GMP. GMP Specter Gloss Black har en fälgbredd som är 10". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. GMP Specter Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Specter Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 554 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Specter Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Specter Matt Anthracite Diam från GMP. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från Image på 19" med modellnamnet Ultimate FF Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 42 mm.
AEZ Toronto Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 46.
Brock B43 Black Full Polish är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 46.