GMP Swan Glossy Black är en fälg på 19" från GMP. Bredden på denna fälg är 9". GMP Swan Glossy Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Navhålet på GMP Swan Glossy Black är 66.6 mm stort. BytHjul säljer idag GMP Swan Glossy Black för 2939 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 939 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Swan Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
19"-fälg från GMP av modellen Swan Glossy Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 40 mm.
Swan Glossy Black från GMP. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 44 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
GMP Swan Glossy Black, 19"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 37 mm.
Swan Glossy Anthracite 19" från GMP med 9" bredd och ET på 44 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.