GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Mentor Black Machined Face 18" är inget undantag. Fälgens bredd är 7.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Inpressningsdjupet för GMP Mentor Black Machined Face är 45 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Mentor Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3055 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 055 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
18"-fälg av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
Mentor Black Machined Face 18" från GMP med 7.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Mentor Matt Gun Metal Machined Face från GMP är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
18"-fälg av modellen Mentor Black Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 45 mm.