Detta är en GMP-fälg av modellen Sparta Glossy Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Fälgbredden för denna variant av GMP Sparta Glossy Black är 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Sparta Glossy Black är 37 mm. Centrumhålet på denna fälg är 67.1 mm stort. GMP Sparta Glossy Black kan du köpa från BytHjul för endast 5205 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 205 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Sparta Glossy Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
Sparta Black Diamond 21" från GMP med 9" bredd och ET på 37 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
GMP Sparta Glossy Black, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 37 mm.
Sparta Black Diamond 22" från GMP med 9.5" bredd och ET på 37 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Sparta Matt Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 37 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.