Ultrivity X Metal Bronze 19" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Inpressningsdjupet för GMP Ultrivity X Metal Bronze är 37 mm. Denna fälg har ett navhål som är 64.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. GMP Ultrivity X Metal Bronze är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Ultrivity X Metal Bronze från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 228 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity X Metal Bronze |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
GMP Ultrivity X Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 37.
19"-fälg av modellen Ultrivity X Matt Anthracite Diam från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 37 mm.
GMP Ultrivity Metal Bronze är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 45.
GMP Ultrivity Metal Bronze, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.